Žalgiris po Walkerio išėjimo atsigavo ir rungtyniauja kaip prieš jam atvykstant - komandiškai, kas buvo dingę kelis mėnesius. Francisco puikioje formoje ir dabar jaučiasi dar tvirčiau kai liko tikras lyderis, Wongas puikiai pasirodė LKL’e ir galima bus tikėtis jo minučių. Baskonia strugglina šį sezoną, prastas pataikymas iš toli (blogiausias lygoje), gynyboje nepatikimi. Manau žali jeigu pakartos lygį, kurį parodė Beogradskos arenoje, tai laimės.
- Balsų: 44
Komentarai (1)