Tiesiog kito lygio komanda Warriors po Butler mainu, atrodo net kaip vieni is topiniu vakaru kandidatu vel, tuo tarpu Orlandas tiesiog siemet neatrodo kaip praitu metu komanda ir net su Paolo ir Wagner rikiuotei labai nestabiliai juda, Ypac puolime. Suggs netektis yra labai didele tiek puolime tiek ginyboi ir sianakt jis vel nezais. Nemanau tiesiog kad Orlandas turi cia pakankamai puolime kad pakovot del pergales pries viena karsciausiu ekipu. Pergales visos butinos GS kad kuo auksciau Vakaruose baigt. Laukiu GS +10
- Balsų: 2
Komentarai (0)