Žalgiris ale be savo lyderio Walker kurio svarbą parodė visi išgirdę naujieną kad jo nėra. Šventė! Tad be jo bei be spaudimo tikiuosi gero zaidimo is Žalgirio ypač prieš serbus prieš kuriuos visada jaučiama papildoma motyvacija. Klausimas kaip ekipos atrodys nes išsimušė iš ritmo tad tai vėlgi pliusas žalgiriui. Manau pliusine atlaikys
- Balsų: 17
Komentarai (0)