Galima cia laukti ivarciu, abidvi zaidzia pakankamai atakuojanti futbola ir daznai uzsikuria puolime, bet tuo paciu turi problemu gynyboje. Abidvi kovoja del tiesioginio kelialapio i Bundesliga ir cempiono titulo. Kova tokia atkakli, kad cia iskovojus ir taska, butu labiau pralaimejimas nei laimejimas. Hamburgo puolimas geriausias lygoje, gynyba labai panasi kaip ir varzovu. Abidvi po underiniu rungtyniu ir pabarstytu tasku cia turetu zaisti tik del pergales, o ju stilius cia labai tinkamas ivarciams.
- Balsų: 1
Komentarai (0)