PGL Cluj-Napoca
TheMongolz turnyre atrodė tikrai neblogai, komanda su kiekvienu maču, atrodo, kad žaidžia vis geriau ir geriau. Iš jaunų žaidėjų sudarytas kolektyvas, kuris vis dar kaupia patirtį ir potencialo ekipoje yra tikrai daug. Astralis nerodo geriausios formos, tačiau kažkaip laimi mačus. Arenoje šios ekipos nebuvo jau ilgą laiką, tačiau nors ir turi žaidėjų, kurie sukaupę daugybę patirties, einu su jaunimu. TheMongolz matau šio turnyro finale, kur priklausomai nuo varžovo, gali mesti rimtą iššūkį. Jeigu finalas nebus prieš FaZe, TheMongolz gal net laikyčiau favoritais. Renkuosi raundų pranašumą, nors yra vertės bandyti TheMongolz pergalę 2:0.
- Balsų: 0
Komentarai (0)