Napoli si sezona ir vel atrodo kaip tas senasis Napolis, kuriuo galima budavo pasitiketi. Lygos lyderis ir lyderis butu gana tvirtas jeigu ne pries Roma pabarstyti taskai. Bet namuose galima reabilituotis pries Udinese, kuri is esmes nekovoja del nieko, kadangi pajudeti i prieki ar kristi atgal reiketu itin stipriu pokyciu. Laukiu namu dominavimo. Bet kaip daznai buna underdogas neuzsileidzia buti pramusamas anksti, todel laukiu ir uzgultu vartu, kas provokuotu kampinius.
- Balsų: 1
Komentarai (0)