Manau kad napoli nezais ir nesistengs laimeti maco 1 ivarcio skirtumu,tikiuosi kad bus uztikrinta pergale todel renkuosi minusine fora,sezono stadija tokia kad pries lygos vidutinioke pergale reikalinga kaip oras ir jokiu budu negalima prarasti tasku zaidziant namie su tokia komanda.interas su atalanta lipa ant kulnu,tad cia pergale yra privaloma,udinesei sunkiai sekasi zaisti su pirmo penketo komandomis daznai pralaimi daugiau nei vieno ivarcio skirtumu,todel viska susumavus ir renkuosi napoli minusine fora.paskutini karta napolis isvykoje uztikrintai susitvarke su udinese 3-1 tai manau namuose laukia taipat uztikrinta pergale
- Balsų: 4
Komentarai (0)