Manau čia vienas geresnių pasirinkimų ką davė Olybet paskutiniu metu. Dauguma su Walker statymai buvo silpni. Zalgiris manau čia tikrai pasiims rungtynes, nes jei čia nelaimės, tai galima užkalti langus ir pamiršt Eurolygą. Bayern išvykose labai prastai atrodo, Edwards išvykose nepažaidžia. Dėl Napier dar nėra aišku ar žais. Bayern kai žaidžia, o ypač išvykose, tai priešininkų komandų lyderiai visada sužaidžia labai geras rungtynes, fantasy geriausi pirkiniai būna. Babbas manau turėtų būti užmestas ant Walkerio, tai Sylvainas 10 taškų susimest turėtų nesunkiai.
- Balsų: 6
Komentarai (0)