Prie traumuoto M.Lessort, prisijunge trauma Graikijos lygos rungtynese patyres ir kitas Panathinaikos centras O.Yurtseven. Tad W.Gabriel lieka vienintelis tikras centras graiku komandoje. Siandien tures daugiau laiko aiksteje ir tikiuosi, kad neprisirinks kvailu prazangu bei bus produktyvus savo komandai. Keliauju su overiuku 😉
- Balsų: 5
Komentarai (1)