Pirmos čempionato rungtynės tiek Ispanam tiek Lenkam ir tarkim turėtų slėgti įtampa. Bet aš netikiu, kad ji slėgs Ispanus, jie perdaug savimi pasitiki, kad juos įtampa slėgtų. Jau per pasiruošimą jie metė daug taškų. Treneris pasakė, kad jų puolimas reikalauja gerai gintis. Ispanai perima daug kamuolių ir tada greitai nubėga bei pelno du lengvus taškus. Lenkai gynyboje tikrai nėra kokie stebukladariai, kad sustabdytų Ispanų puolimą. Manau, kad Lenkai neras kaip prasibraut pro Ispanų gynybą, bei mes daug tritaškių, ko pasekoje ir bus daug greitų atakų, nes tikrai nesukris tritaškiai. Be to Ispanai turi Gasolius, Navarro, Fernandez, kurie tų taškų gali primesti iki soties. Šiaip čia gali būti, kad mes ir 100. Bet gali būti ir juoda diena, tada ant ribos eitu overis. Tikrai man nesižiūrėti rezultatas, kur Ispanai nugali Lenkus ir Ispanai įmetę 70+.
- Balsų: 11
Komentarai (3)