Kaip ir visi cia tikiuosi Realo pergales, nepaisant tragisko pasirodymo pries Barca ir ju prasta gynyba, Celta nors ir suktas varzovas, bet tikrai ne Realo ekipos lygio, karaliskasis klubas namuose cia turetu jaust spaudima ir is fanu, nes minimali pergale nemanau, kad tenkintu tiek zaidejus, tiek ir pati kluba. Musti yra kam, po tokiu pralaimejimu daznai auksto lygio komandos parodo visai kita veida.
- Balsų: 0
Komentarai (0)