Virtus žais be Zizic, Shengelia ir Clyburn. Tai yra 3 starto penketo žaidėjai ir labai svarbūs komandai. Puikus šansas Baskonia sugrįžti į pergalių kelią. Sedekerskio nebus, bet Samanic visai neblogai atrodo ir turėtų duoti naudos. Howard taip pat turėtų žaisti. Priekinės linijos nelikę visiškai pas Virtus, nors ir taip buvo viena blogiausių gynybų, tai dabar išvis katastrofa ir Moneke, Samanic bei Hall turėtų uždominuoti.
- Balsų: 7
Komentarai (0)