Nu nzn, kaip komanda kuri pirma kart laimejo lengvai, dabar zaidzianti namie, pilnos sudeties ir dar kovojanti del kito etapo, manau kofai pernelyg sukilo uz juos. Aisku LKLE jie stringa, bet ten dazniausiai ir motyvacijos buna visiskai kitokios. Tai nzn, man rodos cia Wolves turi labai neblogus sansus laimeti ir toks kofas yra ganetinai geras pabandymui.
- Balsų: 2
Komentarai (0)