Sv.
Daug nekomentuosiu, nes visi žino ka jis gali, bet pagrindė šitą statymą imu, nes asmeniškai nematau walkerio kaip to žaidėjo, kuriam nekris 2 grajus iš eilės, dar papildomai namuose žaidžia. O kitos eurolygos rungtynes už 6 dienų, ten kur jo jėgų prireiks.
- Balsų: 5
Komentarai (0)