Nzn, neskaitant visu red flagu, kaip, kad labai silpnas turnyras, abi komandos vos ne fixeriu ir siaip stabilumo nedaug, manyciau, Amkal cia kur kas geresne komanda. Apskritai, Amkal labai daznai pirmus mapus pradeda geriau, na, o forze daug praktikos neturi. Tad, manau, jie pirma mapa gali laimeti nesunkiai.
- Balsų: 1
Komentarai (0)