adomasz
Manyciau irgi, tai verta imti fenerio 2.22 kofa realiai. Man ir panathinaikos su armani irgi 50/50 tai verta imti atrodo armani su 3.15 kofu, ka manai?
Pao jau turetu laimet po tiek pralaimejimu, nebent kokia milano pliusine
Manyciau irgi, tai verta imti fenerio 2.22 kofa realiai. Man ir panathinaikos su armani irgi 50/50 tai verta imti atrodo armani su 3.15 kofu, ka manai?
Komentarai (6)