Sveiki
Macas kuomet susitinka dvi apyligaus lygio komandos ir siame susitike laukia didele intriga ir grazus futbolas.taciau komandos nelauks kazko ir jau nuo pradziu as tikiuosi vienos is siu komando staigaus sturmo.zaidziant tokiems klubams kur labiau pasireiskia puolimas ir greitos atakos galima laukti daug ivarciu,ka manau si vakara ir matysime.
- Balsų: 2
Komentarai (3)