Nu nežinau neaiškus čia man tas kofas. Jau buvo žaista tarpusavį Minesotoje ir ten vilkai pasiemė sunkią pergalę 1 tašku namuose o dabar dar plius Powellas grįžo, kuris tikrai geros energijos kolkas įneša puolime. Na taip Clipperiam b2b rungtynės, bet vakar per blowoutą starteriai per daug nesidrąskė ir prasedėjo beveik visą 4 kelinį, todėl netikiu, kad šiandien jausis nuovargis. Taip pat Minesotos pergalės prieš Lakerius nepervertinčiau, nes aiškiai matėsi, kad Lakeriai tiesiog pavargę buvo aikštėj po sunkaus mačo prieš Jazzus. Clipperiai per daug gerai namuose man dabar atrodo, kad eičiau prieš juos.
- Balsų: 0
Komentarai (0)