Pirma pusę sužais lygiosiomis. Abi komandos stiprios, atrodo čia turėtų įvarčių lietus būti, bet dažnai ir apsigaunama taip. Manau čia turėtų prasideti gana ramiai rungtynes, o jeigu kažkuri prasileistu, tai turėtų kita užspausti ir išlyginti dar pirmoje pusėje. Dortmundas pirma pusę labai retai pralaimi, kaip ir Bayern, atrodo pirmos pusės lygiosios gana dėsningas rezultatas turėtų būti.
- Balsų: 0
Komentarai (0)