Statymas ne uz nigma, o labiau pries liquid komanda. Liquid turbut viena sunkiausiu komandu, kurias butu galima prognozuoti, kartais zaidzia ganetinai gerai, o kartais zaidzia kaip visiski botai. Aisku, nigma visiskai netobuleja, kas yra kazkiek gaila ir kazkaip sunku tiketi, kad jie grys i savo senaja forma. Liquid labai daznai paleidzia tokias foras, ypac tokiuose silpnuose turnyruose ir dar online zaidimuose. Tiesiog, einu su ideja, kad fora yra kiek per didele.
- Balsų: 0
Komentarai (0)