Aisku, minusas, kad tai upper bracketas, nes techniskai, kai ir pralaimesi turesi sansa patekti i pagrindini turnyra, bet apacioje, gali atsidurti VP komanda, kuri manau, kazkiek patobulejo per si laiko tarpa. Siaip, siai dienai l1ga komanda atrodo geriau ir manau, kad sitoje metoje gaudosi kur kas geriau, negu, kad 1win komanda, kuri buvo iskile kazkuriam laiko tarpui, bet dabar panasu, kad vel yra duobeje. Tad, bandau eiti su geresne komanda, mano nuomone.
- Balsų: 0
Komentarai (0)