Būtina Žalgiriui pasinaudot situacija, ypač jei Paryžiuje pralaimės. Feneris ir toliau praranda gynėjus, prie neseniai iškritusio Baldwino prisijungia ir Hall. Paskutiniais metais Kaune turkams sunku ir buvo patirti ne tik pralaimėjimai, bet visiški sutriuškinimai. Žalgiris kaip visada namie žaidžia su geresne energija ir yra pasikūrę. Aišku Feneris turi daug ginklų, bet italas tiesiog padaręs gerą komandą iš Žalgirio, todėl čia lengva nebus.
- Balsų: 21
Komentarai (0)