Sveiki.
Eurolyga. Paryžius prieš Žalgirį. Judam su Žalgirio pergale.
Paryžius betkokioje formoje šiuo metu, tačiau paskutinius du matchus jau šiaip ne taip išsitraukė. Kaip pasibaigė Žalgirio sėkmė taip turi baigtis ir Paryžiaus. Dabar jie Eurolygoje laimėjo 5 iš paskutinių 6 matchų. Tačiau tos pergalės kiek apgaulingos. Laimėta prieš Alba, Baskus bei Partizan, kur visos komandos atrodo švelniai tariant nekaip. Tas pats TJ Shorts jau vis labiau išskautinamas Eurolygoje ir jam darosi sunkiau. Ypač kai jis nemeta tritaškių. Šiandien prieš jį ginsis Giedraitis, tad t ikiu, kad nebus geras vakaras Paryžiaus mažyliui.
Žalgiris gavo niuksą prieš Bayern, kur pralaimėjo rungtynes pirmame kėlinyje, tačiau dar vistiek sugebėjo grąžinti intrigą. Naujokas Walker 0/8 rungtynes sužaidė. Tikrai nebebus taip blogai. LKL jau apšilo kojas kur atrodė išties gerai. Taip pat grįžta Iggy, tad ginklų vis daugiau pas Žalgirį. Panašu, kad šiemet Žalgiris eina All inu pasiimdami tokį žaidėją iš NBA aplinkos, tad keliant tokius tikslus, Paryžius imamas turi būti. Koef daugiau nei vertas rizikos. Sėkmės.
- Balsų: 5
Komentarai (0)