Įdomus variantas. Tikėtina kad Walkeris pralauš ledus ir EL, trenerio pasitikėjimas yra, pasitikėjimo savim irgi netrūksta, lygis nekelia klausimų, metimai išsimetami pakankamai tvarkingi, tiesiog reikia juos susimest ir 5tšk neatrodo čia daug, varžovas irgi neturi stiprių gynėjų perimetre, na ir tai koreliuoja su tuo, kad Žalgiris turi neblogas galimybes bent jau atmušt 5.5tšk forą, ypač matant tai kaip komanda nenuleidžia rungtynių net pralaiminėdami smarkiau
- Balsų: 11
Komentarai (3)