Nu nzn, dar vis laikausi nuomones, kad GR yra silpniausia komanda, sitame regione. Quest komanda nors ir prastai pasirode pirmame susitikime, bet ten dar buvo galima sakyti gan pajegi komanda. Tad, jeigu quest zais bent puse tiek kiek gali, turetu cia laimet nesunkiai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)