Aš tai nesuprantu kodėl Dirksčio kofas taip nukrito, jeigu nuo Narausko du kartus pralaimėjo, ok sakykim praeitoj kovoj nuteisėjavo, bet pirmoj kovoj gavo nokdauną, o pats nei per vieną kovą nepadarė nei vieno nokdauno nors buvo gerokai didesnis ir sunkesnis už Narauską. Aptaškuot Šalkovskį bus sunkiau nei Narauską, nes nebeturės fizinių duomenų pranašumo o ir smūgiai Šalkovskio stipresni nei Narausko, tai nenustebsiu jeigu vėl priguls ant virvių liūtukas. 2.20 tai čia value už Šalkovskį dabar
Komentarai (1)