Nzn, kas cia per fixas, bet nouns nors ir pervarge, bet jau labai ilgas laikas trinasi tier1 lygyje, kur dazniausiai zaidzia pries geresnes komandas. Pari dar nera nieko irode, o ir pacioje komandoje, nemazai banguojanciu zaideju, kurie priima ne pacius geriausius sprendimus. Tikiuosi, bent jau lygaus zaidimo iki pabaigos.
- Balsų: 0
Komentarai (2)