Sveiki, prasidėjo NBA lyga.Atlanta visi sakys metanti komanda,tikrai nesakysiu,kad nematanti. Hornets pirmas rungtynes sužaidė tikrai solidžiai pries overine komanda Houston. Atlanta prarado Muray,tai nemenka netektis. Tiesiog tikiu,kad Charlote sugebės pasiginti. Koeficientai krenta už underi,keliaujam kartu
- Balsų: 1
Komentarai (0)