Sv.
Kofas per geras, B komanda prieš pagrindinė nėra palyginimo, paskutinis susitikimas buvo 5-0 tauro naudai, o aplanai tauras nelabai ir yra pralaimejas B komandom, iškirus tuos kartūs kai gavo raudoną, toliau jie dominuoja ta pirmą lyga, o Šiaulių b komanda joje šlubuoja, nes nėra ko norėti, kai žaidžia Antroje lietuvos lygoje, kai dauguma komandų yra pagrindinės, o patys yra under 21.
- Balsų: 1
Komentarai (13)