Labai tricky macas, kad imt kazkieno pergale. Gal ir noretus italu pergale pasiimt, bet vokieciai si sezona kovingi, dbr ateina po sutriuskinimo pries bayern ir gali turet energijos ir agresijos cia parodyt kita veida. Italai namu sienas tikrai nores apgint, tad turim cia sprogstama emociju misini, kuris gali isvirst i daug prazangu. Teisejas norvegas, gerai dienai pasitaikius, nevengia svilpuko.
- Balsų: 2
Komentarai (0)