Na, manau abieju komandu zaidimas yra labiau palankus underiams. Aurora zaidimai ir taip dazniausiai vos pasiekia 40 kills riba, na, o GG po pasikeitimu, zaidzia kiek kitaip. Manau tokia riba yra ganetinai auksta, kaip tokio tipo komandoms.
- Balsų: 0
Komentarai (0)