Sveiki.
Lkl. Lietkabelis pries Ryta. Judam su Ryto minusine.
Lietkabelis atrodo sunkiai kolkas. Eurocupe pralaimeta viskas, Lkl viskas laimeta. Kiek gal netiketa pergale buvo pries Wolves, bet ir pastarieji nera geriausioje formoje. Pagrindinis minusas aukstaugiai. Labai truksta zaideju po krepsiu Lietkabeliui kuo manau ir naudosis rytas. Rytas savo ruoztu po prasto starto CL atsitiese pries Zalgiri. Po 2kel visiskai plake Eurolygos komanda bet aisku vos neprisizaide antroje puseje. Rytas siaip sukomplektuotas neblogai ir turi jie pasitempti siek tiek. Varzovas stiprus bet tikrai iveikiamas. Pagaliau gal ir Enoch sujudes nes matchupai tam geri. Plius laukiu geru Tubelio varzybu. Sekmes.
- Balsų: 2
Komentarai (0)