"Velniai" iškovojo dvi pergales prieš Buffalo Europos ture Prahoje, dabar jau grįžta į savo areną. Komanda atrodė dviprasmiškai, vienose rungtynėse dominavo, kitose tiesiog išnaudojo savo kontratakas. Toronto vakar nusileido Montreal ekipai. Komanda dominavo, bet niekaip nepramušė varžovų vartininko, kuris atlaikė visus 45 metimus. Tad po vakar pralaimėjimo, komanda kuo greičiau norės reabilituotis, o sudėtis komandos tikrai stipri ir šiemet gal pagaliau pavyks ekipai kažką pasiekti lygoje.
- Balsų: 0
Komentarai (0)