Sveiki.
Eurolyga. Virtus prieš Efes. Judam su Efes pergale.
Virtus man atrodo kaip komanda kuri bus už įkrintamųjų ribos. Taip, pasistiprino tarpsezoniu Clyburnu, bet tai viskas iš įdomesnių jų pickų. Tas pas Clyburn jau nebeatrodo kaip geriausiasi savo metais, o toks additionas kaip Gražulis manęs neįtikina. Taip, Cordinier atrodo kaip vienas komandos šviesulių ir turi jie dar Shengelia, kurio niekad negalima nurašyti, bet šiaip komanda neatrodo labai paaugusi per vasarą.
Efes pasipildė solidžiai. Į komandą atėjo patikimas centras Porier, nba žaidėjas Nwora, Smits. Prie gerai atrodančio Larkin prisijungia dabar dar ir Bryant. Labai solidžiai atrodanti komanda kolkas, kuri taurėje nugalėjo ir Fenerbahce. Aplamai man tai top 5-6 komanda turinti šansų pasikapoti dėl final 4 galimybės, bet pamatysim dar.
Sėkmės.
- Balsų: 2
Komentarai (0)