Vakar abi ekipos New Jersey arenoje susitiko su rezervinėmis sudėtimis ir "velniai" nugalėjo rezultatu 3-1. Dabar dvikova keliasi į New York, svečiai atvyks su ta pačia rezervine sudėtimi, kadangi visi pageindiniai žaidėjai išvykę į Čekiją, kur pradės sezoną. Tuo tarpu pas "Rangers" turėtų būti jau Panarin, Trochek, Lafrenerie, Kakko, Rempe ir vartuose Igor. Tad manau namai pasieks revanšą su kaupu.
- Balsų: 2
Komentarai (0)