Nevezis, is to ka maciau, ryskiai silpniausia komanda, nors ivele i savo padrika zaidima kazka vistiek pasiims. Zaliems cia paskutinis testas pries eurolyga, tad laukiu rimto poziurio ir zaidimo Iki galo. Pirmi du grajai nebuvo itin geri, bet pergales pasiektos 20+ pts persvara, cia laukiu daugiau.
- Balsų: 2
Komentarai (0)