Sweiki, Mazas kofas , bet statimas tikrai neblogas!
Siauliai buksuoja ir labai paskutiniu metu neranda savo zaidimo , o tuo tarpu kaunas rodo nebloga forma tad manau siande bus tikrai gera kova ir ivarciu turetu cia netrukti.
Siauliai praita tura zaide 2 polejeis pirma kart si sezone ir pasimate ju ginyba 3 ivarciai namie su dainava ! Siauliu ginyba sudaryta su dvejeis veteranais vidury ir jie ko toliau to silpniau atrodo tad ir siande manau kaunas tures nemazai progu kaip ir dainava.
Uz siaulius jau gales zais Igoris kuris Ginyboi silpnas , bet polime duoda labai daug tad siande siauliai su dvejeis polejeis manau vel tures daug progu liks tik jas isnaudot ne kaip pries dainava.
Tarp siu komandu siemet overiai ejo lengvai .
- Balsų: 3
Komentarai (0)