Visiškai skirtingų lygių komandos susitinka. Žalgiris net ir prastai žaidęs du kėlinius prieš Šiaulius pasidengė be vargo tokią forą. Nematau kodėl neturėtų padaryt to paties prieš Jonavą, kuri bent ant popieriaus už Šiaulius atrodo prasčiau. Paskutinė repeticija prieš Eurolygą, turėtų būt žiūrima rimtai į rungtynes.
- Balsų: 4
Komentarai (0)