"Davos" turi labai galingą puolimą, bet vis dar to nepademonstruoja. Komanda per tris turus visuose pelnė po du įvarčius, dar ekipai žaidimas nesiklijuoja, treneris vis dar bando skirtingus puolimo trejetus. Ir paskutiniame ture kol kas puolimas atrodė geriausiai. "Tigrai" mano tokie lygos "juodieji arkliukai" neturi nieko įspūdingo, bet komanda gali bet kada išauti. Ekipa meta nemažai, bet varžovams leidžia, tai daryti dar dažniau. Tad namie turėtų kelis sukalti įvarčius, bet čia laukiu daugiau iš "Davos" ekipos.
- Balsų: 0
Komentarai (0)