Romunai eilinį sezoną ant amerikiečių pastatyta komanda kuri daug ir greitai bėgs, jei normaliai kris metimai ne turėtų kilti problemų. Ukrainiečiai su vietiniais žaidėjais čia kaip patrankų mėsa, ne labai suprantu apskritai jų dalyvavimo prasmės.
- Balsų: 0
Komentarai (0)