Nu nzn, manau, kad Favbet komanda tobuleja kiek greiciau, kad ECS siuo metu yra sustojusi. Zaidimas yra del islikimo turnyre, nors tas turnyras ir nera vienas is geriausiu. Tai tiesiog, bandau eiti su komanda, kuri mano nuomone, siuo momentu rodo geresne forma ir manau cia turi geresnius sansus nugaleti.
- Balsų: 0
Komentarai (0)