Draugiskose sios komandos buvo susitikusios ir tada Hamburg laimejo 81:74 , bet Albai buvo pirmos draugiskos , o Hamburgui 5penktos.Tada ziurejau per Youtube viena akim ir Alba dare labai daug klaidu ir pradejo labai sunkiai tas varzybas. Alba islaike dauguma zaideju tad sezono pradzioi neturetu kilt daug problemu , o Hamburg tuo tarpu pakeite daugiau nei puse komandos pasiliko pora zaideju ir jaunima. Hamburg nesenai zaide ir oficiales varzybas taurei ten gavo 96:89 , o pries tai draugiskose 115:88 nuo oldenburgo , gynyba Hamburgo tikrai ne stiprioji puse.
- Balsų: 12
Komentarai (0)