Nu nzn, sinners atrodo kaip geresne komanda. 9INE atrodo kaip stiprus individualiai zaidejai, bet pats komandinis zaidimas nera labai jau geras. Sinners apskritai, paskutiniu metu visai neblogai zaidzia, kol vis neikrenta i mazas duobeles. Manau, 9INE individualaus meistriskumo cia nepakaks ir sinners cia nugales.
- Balsų: 1
Komentarai (0)