Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/08/12 13:29 bet title Fish -2.5 (Fish -2.5) @-118 6/10
 

Na Fish\'as kolkas atrodo neblogai. Nugalėtas puikiai žaidžiantis Gulbis bei nesunkiai susidorota su Lopezu. Fish, kaip ir daugeliui amerikiečių, hard danga yra mėgstamiausia, o plius dar namų sienos. Na Wawrinka kolkas irgi atrodo neblogai, nugalėti senukas Nalbandian, Russell bei vakar Murray skriaudikas Andersonas po 3 setų atkaklios kovos. Šiaip Wawrinka atrodo kritęs. Prieš pusmetį nugalėjo Rodick, Geal, tikrai atrodė gerai. Na jo irgi hard danga mėgstamiausia, todėl čia visko gali būt. Abiejų žaidėjų nuovargos turėtų būti panašus, na gal Fish\'o mažesnis, nes kovojo 1 varžybomis mažiau. Visumoj Fish\'as dabar gyvena ant hard dangos. Paskutiniai 10 mačų ant šios dangos. Laimėti 9. Žaidė 2 finaluose, 1 laimėjo, kitą pralošė. Pilnai tikiu, kad ir dabar iki ten gali nueit, todėl imu jo pergalę, o kadangi forą tik 2.5, o tai reiškia, kad beveik nėra foros, o kofas skiriasi normaliai, todėl imu Fisho -2.5 games.

  • Balsų: 7
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

MartizZ

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 85.53
  • ROI 9.36%
  • W% 65.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 124
  • Unitų atspėta: 1027.53
  • W-L-T : 78-42-4
  • Vid. unitų skaičius: 7.60
  • Unitų spėta: 942.00
  • Vid. koeficientas: -140
 

Unitų pokytis

10094888276702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (31)

  • Aš daug nestatinėju, nes dar studentas, iš kur bus pas mane litų 😄 50 100lt pastatinėju. O jei tapetą dedu, tai dar mažiau. ;]
  • Martiz kiek pastates?
  • Turi padaryt. Man labai pelninga būtų 😄
  • Nu va jau 2 is 5 turiu.Kaip manot Tomce padarys tipsa?
  • Tai some4u sakai Wawrinka kovotojas? Nesimato 3 sete to ;]
  • Malacius zuviukas!
  • Bet tai jau antrą sykį teisėjai Fish\'ą nuskriaudžia.
  • Bl koks zaidimas, tokiu nemegstu 😄
  • Man kas patinka kad wawrinka iki galo kaunasi,atsimenu ne viena maca bewiltiska buvo laimejes,prisimenu tsonga pirmavo roland gaross 2-o stais ir su breiku wede,wawrinak atsitese ir laimejo
  • Saunuolis wawrinka 😁 manau daabr daugiau sansu jam laimet
  • Fishai damušk😄
  • Gražus TB. Gražus visas mačas ;]
  • Va cia zaidimas,nervu karas blemba 😄 nu wawrinka damusk
  • Bet kiek breiku
  • Gal zinot reza wta bronx turnyro Hlavackova - Hendler?
  • Nors as nestaciau bet as uz wawrinka 😁 wawrinkai svarbu kraujo skoni pajaust,siaip jis man patinka,bet ant grunto jis geresnis.
  • Nu va stosur jau mano praejo,dbr reik fisho berdycho djoko ir wiliams pergaliu.
  • Fishas zudo Wawrinka
  • As ir uz Fisha 😄
  • Na visi šiame portale rašė už wawrinka, tik aš vienas už Fish\'ą parašiau. Na nežinau, kodėl jums taip wawrinka atrodo geras, bet kiek aš matęs,jis tikra stebuklų nerodo.
  • Be to nemaciau as vakar fisho uztikrintumo 😄 labai daug klaidu dare,o gulbis savo kartais neprotingais sprendimais atiduodavo taskus fishui
  • As taip pat imu wawrinka,nemanau kad fishas yra aiskus favoritas sioje poroje,be to macas pries gulbi ateme daug nervu ir jegu,tad mano manymu visi pliusai wawrinkai,nors isties laukiu grazaus ir atkaklaus maco 😉
  • Nu nzn as tai imu wawrinka vakar stebejau jo maca ir kazkodel man naujauta siandien kuzda kad jis turetu laimet gal ir po sunkios kovos bet turetu laimet.sekmes bendraminciams 😁
  • Vakar labai grazus macas buvo tarp Fisho ir Gulbio, abu tenisininkai dauze raketes i kaire ir i desine 😄 Fishas gana uztikrintai atrodo, mastau paimt jo pergale
  • Šiaip aš Čeko ir paprastą ir minusinę paėmiau, o Fisho tik minusinę, tai galima sakyt irgi labiau tikiu Berdicho pergale.
  • Nu gal as ir klystu, bet tokia nuomone susidariau stebedamas macus 😁
  • Nu man irgi atrodo, kad tiek Fishas, tiek Berdychas turetu imti, ypac cekas galvoju 😁
  • O man kaip tik šie abu mačai atrodo tokie, kur dar galima lyst. O Visi kiti 50 ant 50
  • Pritariu maksis...visiska loterija tiek cia tiek berdycho mace...nelysciau as nei i viena, bet siaip sekmes 😁
  • Mano manymu sitose varzybose yra du variantai statymo, tai tas kuri paminejai ir wawrinkos pergale( ir idomus ziurejimas tada) 😄
  • Wawrinka irgi atrodo gerai,tad cia apyligiai sansai 😁