Na Fish\'as kolkas atrodo neblogai. Nugalėtas puikiai žaidžiantis Gulbis bei nesunkiai susidorota su Lopezu. Fish, kaip ir daugeliui amerikiečių, hard danga yra mėgstamiausia, o plius dar namų sienos. Na Wawrinka kolkas irgi atrodo neblogai, nugalėti senukas Nalbandian, Russell bei vakar Murray skriaudikas Andersonas po 3 setų atkaklios kovos. Šiaip Wawrinka atrodo kritęs. Prieš pusmetį nugalėjo Rodick, Geal, tikrai atrodė gerai. Na jo irgi hard danga mėgstamiausia, todėl čia visko gali būt. Abiejų žaidėjų nuovargos turėtų būti panašus, na gal Fish\'o mažesnis, nes kovojo 1 varžybomis mažiau. Visumoj Fish\'as dabar gyvena ant hard dangos. Paskutiniai 10 mačų ant šios dangos. Laimėti 9. Žaidė 2 finaluose, 1 laimėjo, kitą pralošė. Pilnai tikiu, kad ir dabar iki ten gali nueit, todėl imu jo pergalę, o kadangi forą tik 2.5, o tai reiškia, kad beveik nėra foros, o kofas skiriasi normaliai, todėl imu Fisho -2.5 games.
- Balsų: 7
Komentarai (31)