Laukiu cia kapotyniu. Brightonas nors ir lenteles virsuj, bet manes neitikina. Kofai cia irgi sako, kad vienu vartu cia nebus. Laukiu daug kovos viduryje ir agresijos po rinktiniu pertraukos.
- Balsų: 0
Laukiu cia kapotyniu. Brightonas nors ir lenteles virsuj, bet manes neitikina. Kofai cia irgi sako, kad vienu vartu cia nebus. Laukiu daug kovos viduryje ir agresijos po rinktiniu pertraukos.
Komentarai (0)