Linijos jau pakritusios nuo ryto bet manau nebereikalo, Barca neturejo kazkokio rimtesnio
isukio tad sunku kazka apie juos ir pasakyt. Andora draugiskose atrode neblogai ir tokia fora manau saugi
- Balsų: 2
Linijos jau pakritusios nuo ryto bet manau nebereikalo, Barca neturejo kazkokio rimtesnio
isukio tad sunku kazka apie juos ir pasakyt. Andora draugiskose atrode neblogai ir tokia fora manau saugi
Komentarai (0)