Buvo klausimas ką leis švedai starte po kelionės į Baku ir žaidžiant prieš silpną Estiją. Bet matant Isak, Gyokeres, Kulusevski vienuoliktuke kažkaip atrodo sunkiai tikėtina kad švedai nesugebėtų estam sukalt bent 3 įvarčių
- Balsų: 0
Buvo klausimas ką leis švedai starte po kelionės į Baku ir žaidžiant prieš silpną Estiją. Bet matant Isak, Gyokeres, Kulusevski vienuoliktuke kažkaip atrodo sunkiai tikėtina kad švedai nesugebėtų estam sukalt bent 3 įvarčių
Komentarai (0)