Galvojau ir sugalvojau. Laukiu čia tų įvarčių. Pirmąjame mače matėme, kad švedai atakuoja puikiai, bet ginantis dar spragų labai daug. Estai sužaidė kukliu rezultatu 0-1, tačiau mačas toks, kuriame tų įvarčių sukristi galėjo. Čia laukiu vėl atviro mačo, daug bėgimo, atakų, progų. Gali rinktinės atakuoti, ypač Švedija. Estai kontrose savų progų irgi tikrai turės
- Balsų: 2
Komentarai (0)