Kofas siek tiek pakilo, bet man tai visiskai nesvarbu kadangi aplinkybes overiui labai geros. Sveicarai namuose duos kovos ir norint pakovoti del tasku jie turi musti. Ispanai su ta pacia sudetim kuri laimejo Euros pries pora menesiu, bet jie pries pora dienu paliko 2 taskus Serbijoi del ko sitos varzybos pasidare dar idomesnes + tie patys Sveicarai krito Danijoi 2-0. O del overio daug itakos tures 2 raudonos korteles kurias gavo Sveicarai, vienas is ju CB Elvedi kuris zaidzia Borrusia M klube, o kita labai svarbi daufona buvo parodyta komandos stuburui Granit Xhaka be kurio juod darbo aikstes viduryje manau Sveicarai tures daug problemu.
- Balsų: 6
Komentarai (0)