Zalgirio sudetis man labai patinka. Trinkis susirinko sudeti kokia norejo + didele rotacija ka jis megsta. Zinant kad Rokeli norejo pasiimt ir siule apie 700k tai biudzete da yra saugikliui jei prireiktu.
Baskai labai silpnai atrodo visiskai be suolo , o jiem dar reiks ir ACB dauzytis kur praita sezona patyre fiasko.
Macabis ir labai silpnai man atrodo ant poperiaus, Jakubaitis su Blatu pagrindinei izaidejei atrodo labai blogai man + vel zydai nelos savo arenoi kur didelis jiem minusas. Treneris ir silpnas.
- Balsų: 1
Komentarai (0)